Мінфін запустив новий проект у сфері публічних фінансів

Вівторок, 22 жовтня 2019, 14:28

Міністерство фінансів презентувало новий проект у сфері публічних фінансів "Е-контракт", який переведе усі укладені на майданчику ProZorro договори у електронний формат.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Сьогодні ми даємо старт проекту "Е-контракт", який повністю переведе всі договори, які укладаються на ProZоrro і які ми бачимо в Держказначействі, в повноцінну електронну форму", - заявила голова Мінфіну Оксана Маркарова.

За її словами, після перемоги на тендері через майданчик електронних торгів ProZоrro ці договори можна буде відразу підписати.

"Це буде великий подарунок для бухгалтерів всієї країни, тому що після укладення та виграшу тендера через ProZоrro можна буде відразу ці договори підписати", - додала вона.

Зазначається, що Е-контракт дозволить поєднати інформацію з баз даних Державної казначейської служби, Мінфіну (E-data – Spending – витрати бюджетних коштів), Мінекономіки (Prozorro), а також спростити надання різноманітної звітності через автоматизацію частини процесів.

"Реалізація проекту дасть можливість скоротити час на документообіг, значно знизити його паперову частку та запобігти виникненню помилок, спричинених "людським фактором", - йдеться у повідомленні.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!