Гройсман готовий очолювати уряд і після виборів Ради

Субота, 11 травня 2019, 12:20
 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що готовий знову очолити уряд після парламентських виборів.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд", - сказав Гройсман.

Водночас він наголосив, що важливим є формування після виборів сильної та згуртованої коаліції.

"Тому що ефективність уряду залежить від того, наскільки він може спиратися на парламентську більшість", - констатував прем'єр.

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи планує йти з посади на період передвиборної кампанії, він сказав: "Ми проаналізуємо, і я буду діяти так, як визначено законом. Кампанія кампанією, але держава - це набагато важливіше. Я краще буду менше брати участь у передвиборній кампанії і робити все для того, щоб у країні була стабільність, ніж навпаки. Я буду знаходити здоровий баланс. Але головне - щоб не було порушень закону, і я це чітко розумію".

Прем'єр зазначив, що така ж позиція буде і щодо інших міністрів, оскільки, на його думку, кожен член уряду має право визначати своє політичне майбутнє.

"Єдине, що для мене буде абсолютно чітко: не плутати державне з політичним. Якщо це буде якимось чином впливати на дестабілізацію роботи уряду або щось інше, то такий міністр повинен взяти виробничий відпустку і працювати в політиці", - констатував Гройсман.

Водночас він заявив, що в даний час не бачить таких загроз.

"Ви знаєте, я часто зустрічаюся з міністрами, і ми говоримо про це. Я заявив свою позицію, яка полягає в тому, що уряд працює далі, і він (міністр - ІФ) має виконувати свої функції, тому що є багато завдань, які потрібно вирішувати", - сказав прем'єр.

Нагадаємо:

У квітні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що залишить команду президента Петра Порошенка і  візьме участь у чергових виборах до Верховної Ради з новою політичною силою.

Згодом він розповів, що шукає команду по всій Україні, а його нова політсила буде центристською.

Також Гройсман сказав, що, якщо не буде ідеологічних розбіжностей, то він готовий співпрацювати із Зеленським після його інавгурації, а також з іншими гілками влади заради розвитку країни.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!