Суд не зняв заборону на конкурс на посаду голови митниці

Четвер, 25 квітня 2019, 18:46

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовився скасувати ухвалу щодо заборони конкурсу на посаду голови Державної митної служби.

Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова у Facebook.

"У нас сьогодні тимчасова зрада. Суддя адмінсуду сьогодні відмовив скасувати ухвалу в забезпечення позову щодо заборони конкурсу на Голову Митниці. Таким чином, поки що конкурс залишається призупиненим відповідно до рішення комісії. Будемо апелювати і боротися далі за створення прозорої та професійної митниці", - написала Маркарова.

Раніше суд розглянув заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака щодо зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби. 17 квітня суд задовольнив відповідну заяву і зупинив дію розпорядження Кабінету міністрів України "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби".

Окрім цього, суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету міністрів України.

Рекомендуємо почитати: ДФС під блоком. Хто очолить митницю і податкову

Нагадуємо:

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення Державної фіскальної служби на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

20 березня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб становитиме 24 тисячі гривень.

Згідно з текстом меморандуму МВФ, значна кількість юридичних осіб, що входять до складу ДФС, буде ліквідована в рамках реформи податкового адміністрування.

17 квітня суд ухвалив рішення зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби".

Заяву до суду щодо  зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови державної митної служби подав народний депутат Андрій Антонищак.

За інформацією ЕП, за результатами конкурсу посаду глави Державної митної служби обійме перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!