Безпілотникам Google дозволили доставляти посилки в США

Середа, 24 квітня 2019, 11:31
 

Федеральне управління цивільної авіації США вперше надало дозвіл здійснювати доставки посилок безпілотниками на території країни, його отримала компанія Wing Aviation, яка входить в корпорацію Google.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Перші доставки безпілотниками будуть проводитися на території двох міст у штаті Вірджинія після того, як діяльність Wing Aviation буде узгоджена з місцевою владою.

В Австралії, де компанія проводить випробування з 2014 року, безпілотники Wing Aviation доставляють каву, фаст-фуд, ліки і побутові дрібниці. Комерційні послуги у Вірджинії, ймовірно, будуть аналогічними.

Інші компанії, такі як Uber і UPS, теж намагаються отримати сертифікати FAA на таку ж діяльність.

Отримання сертифіката авіаперевізника означає, що Wing Aviation може почати стягувати плату з клієнтів плату за вміст доставок. Зміна статусу також означає, що компанія зможе використовувати безпілотники в густонаселених міських районах.

Wing Aviation сподівається почати свою діяльність у Вірджинії до кінця року. У планах - початок доставок безпілотниками у Фінляндії.

Раніше у США представили новий автономний спосіб доставки посилок або їжі - безпілотні авто розвозитимуть роботів-собак, а ті виконуватимуть власне роль кур'єра.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!