Київ повторно оголосить тендер на метро до Виноградаря

П'ятниця, 7 вересня 2018, 15:40
 
Вечірній київ

КП "Київський метрополітен" планує найближчим часом оголосити повторний тендер на продовження Сирецько-Печерської лінії у напрямку житлового масиву Виноградар.

Про це повідомила радник начальника КП "Київський метрополітен" Наталя Макогон, передає 44.ua.

"Найближчим часом буде оголошено тендер (на будівництво метро на Виноградар - ред.). Взяти участь зможуть усі бажаючі", - сказала Макогон.

6 вересня "Київський метрополітен" скасував тендер на будівництво лінії метро у напрямку Виноградаря. Причиною стало те, що тільки один з трьох учасників - компанія "Інтербудтонель" - подала повний пакет документів без порушень.

Водночас КП "Київський метрополітен" відхилив пропозицію іншого учасника, компанії "Адамант", пославшись на ненадання і невідповідність деяких тендерних документів.

Як повідомлялося, ТОВ "Будівельна компанія "Адамант" подало скаргу до АМКУ, через що метрополітен призупинив торги.

У скарзі до АМКУ компанія стверджувала, що надала всі необхідні документи, а помилки, на які вказує замовник, - формальні (несуттєві) і не можуть бути підставою для виключення з конкурсу.

БК "Адамант" також вказала на те, що ПАТ "Київметробуд" було неправомірно допущено до акукціону.

Пропозиції на торги на будівництво метро подали три компанії, третім учасником було ПрАТ "Інтербудтонель".

Траса ділянки повинна проходити по території Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.

Передбачається будівництво двох станцій метро - "Мостицька" і "Проспект Правди", а також відгалуження в бік майбутньої станції "Виноградар".

Фінансування витрат на будівництво лінії метрополітену буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Києва.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!