Голова "Укравтодору" похвалився темпами дорожніх робіт

Середа, 12 вересня 2018, 14:35
 

Станом на середину вересня Укравтодор виконав уже 63% запланованих на цей рік дорожніх робіт.

Про це на засіданні уряду сказав керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомир Новак.

"На сьогодні загалом по Україні маємо виконання 63%. Кожного тижня ця цифра зростає. Можна сказати, що насправді виконано значно більше робіт. Але за моїм наказом акт про виконання може бути підписаний лише після контролю якості", - сказав Новак.

Він зазначив, що станом на аналогічну дату у 2016 році було виконано лише 14%, а у 2017 році - 36%. У Європі 70% запланованих робіт.

"Нам ще є над чим працювати, але ми рухаємося до середньостатистичної цифри за європейськими стандартами", - зазначив керівник Укравтодору.

У той же час Новак виступив з критикою місцевої влади, яка використала лише 4,3 млрд грн на ремонт доріг місцевого значення, хоча на рахунки ОДА було перераховано протягом 2018 року 7,2 млрд грн.

"Хочу наголосити на використанні коштів облдержадміністраціями на ремонт доріг місцевого значення. З 1 січня у межах децентралізації ми передали місцеві дороги на баланс ОДА. На сьогодні це не сфера відповідальності автодору. ОДА мають мобілізувати свої зусилля для більшого використання коштів та обсягів виконання робіт", - сказав Новак.

Як головний розпорядник коштів, Укравтодор перерахував на рахунки ОДА з 11,5 млрд грн запланованих уже 7,2 млрд грн.

"Згідно з нашою інформацією, на сьогодні використано лише 4,3 млрд грн. Ми розуміємо, що це лише перший рік реформи, але ми не можемо закривати очі на те, що кошти не працюють на платників податків", - наголосив Новак.

Нагадаємо, наступного року в Україні почнуть масштабний ремонт автодороги "Київ – Одеса" та відремонтують ще низку магістралей.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!