Румунська компанія поглибить українські порти на Дунаї

Вівторок, 7 серпня 2018, 13:35
Порт Ізмаїл
Порт Ізмаїл

Румунська компанія SC COMPLEX DELTA SRL стала переможцем тендеру на проведення експлуатаційного днопоглиблення в акваторіях морських портів "Ізмаїл" та "Рені".

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію, отриману від Адміністрації морських портів.

Вартість робіт становить майже 32 млн грн.

Загальний орієнтовний обсяг грунту, що підлягає обробці - 200,0 тис куб м, в тому числі: на ділянках акваторії Ізмаїльського морського порту - до 156,0 тис куб м, на ділянках акваторії Ренійського морського порту - до 44,0 тис куб м. Згідно з умовами тендеру, роботи повинні бути виконані до 31 березня 2019 року.

В Адміністрації морських портів відзначили, що це перший випадок, коли для експлуатаційного днопоглиблення в Україні залучається фірма з Румунії.

"Це говорить про якісну підготовку процедури, її прозорість та конкурентність. Тепер компанія-переможець може мобілізувати флот і приступати до виконання робіт, необхідних для підтримки навігаційних габаритів в Ізмаїлі та Рені. Це, в свою чергу, сприятиме поліпшенню умов для обробки існуючих вантажопотоків і залученню нових, збільшенню суднозаходів і розвитку бізнесу в цілому", - прокоментував підписання договору керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Аукціон з вибору підрядника відбувся 9 липня, як відзначили в АМПУ, до участі в ньому були допущені три компанії: SC COMPLEX DELTA SRL (Румунія), NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (Румунія) і ТОВ УКРСТРОЙСЕРВІС (Україна).

Переможець торгів зробив пропозицію, яка виявилася на 3,8 млн. грн нижче очікуваної вартості закупівлі. Це дозволило заощадити АМПУ майже 11% коштів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua