Новий пакет санкцій проти "Північного потоку—2" готовий — WSJ

Неділя, 19 серпня 2018, 12:36

США можуть запровадити санкції пов'язані з будівництвом газопроводу Nord Stream 2 протягом декількох тижнів.

Про це пише The Wall Street Journal.

У той час як президент РФ Владімір Путін проводить переговори з канцлером ФРН Ангелою Меркель про будівництво газопроводу, США, які не беруть участі в переговорах, можуть вплинути на результат.

У США є пакет санкцій, які можуть бути використані, щоб спробувати зупинити завершення будівництва газопроводу Nord Stream 2, проти компаній, які беруть участь у проекті і фінансують його.

Нинішні і колишні чиновники США заявили, що такі санкції обговорювалися і можуть бути запроваджені в перебігу декількох тижнів, хоча поки ніяких дій не було.

Планується, що трубопровід, ключове питання в переговорах двох лідерів, буде направляти природний газ з Росії до Німеччини через Балтійське море. Проект розробляється російським державним монополістом "Газпром", а також європейськими компаніями Royal Dutch Shell PLC, Wintershall AG, Uniper SE, OMV AG і Engie SA.

"Разом з німецькими партнерами ми працюємо над новим газопроводом Nord Stream 2, який доповнить європейську газотранспортну систему, мінімізує ризики транзиту і забезпечить зростання споживання в Європі", - сказав Путін в спільній заяві для преси перед початком переговорів з Меркель.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!