Китайську компанію повернуть на ринок США

Вівторок, 3 липня 2018, 19:50
 

В результаті сьогоднішніх торгів, акції компанії ZTE пішли різко вгору. Сигналом для ринку стали зміни в керівному складі китайської компанії, як це вимагали в США.

Про це повідомляє liga.net з посиланням на Reuters і LightWaveOnline.

Нагадаємо, тижнем раніше повідомлялося, що ZTE майже виконала свої зобов'язання для скасування санкцій США. Зміна керівництва - було однією з умов США для повернення ZTE до бізнесу.

ZTE - друга за розмірами корпорація в Китаї, що випускає телекомунікаційне обладнання. У квітні США ввели санкції відносно ZTE за порушення режиму санкцій відносно КНДР і Ірану. Американські постачальники припинили поставки ZTE, яка опинилася на межі закриття.

Міністерство торгівлі США не скасував дію санкцій, але дозволило ZTE відновити закупівлі компонентів у американських компаній.

Це було зроблено після того, як ZTE виплатила 1 млрд доларів штрафу; поклало 400 млн доларів застави в банк, вказаний федеральним урядом США; погодилася змінити склад ради директорів і виконати ряд інших умов.

Пітер Наварро, радник президента США з економіки, повідомив, що президент Трамп погодився піти на цей крок в якості особистого подарунка лідерові КНР Сі Цзіньпіну.

Раніше повідомлялося, що керівництво китайської телекомунікаційної компанії ZTE оцінюєвтрати від накладених США рестрикцій не менше ніж в 3,1 мільярда доларів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!