ОПЗ вибрав нового постачальника газу

Середа, 18 липня 2018, 16:35
 

Переможцем конкурсу для роботи за договором переробки давальницької сировини Одеського припортового заводу стала ТОВ Ліберті Газ.

Про це перший заступник директора ОПЗ Микола Шуриков написав на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що заявки прийшли також від компаній International V.T.I. Group Holding V.B. (США), NCTC AG (Швейцарія) і ТОВ ПКП Укренергоінвест.

"Переможцем за результатами конкурсу від 12 липня 2018 роки для роботи за договором переробки давальницької сировини АТ ОПЗ відібрало ТОВ Ліберті Газ, яка запропонувала такі тарифи на переробку: аміак - 32,5 долара за тонну, карбамід - 44 долара за тонну", - написав він.

Повідомляється, що на адресу ОПЗ також надійшли листи наміри про співпрацю від компаній EFTX UK GROUP LLC (Оман) і TRAMETA K.S. (Словаччина).

У разі відмови ТОВ Ліберті Газ від підписання договору протягом п'яти днів, ОПЗ продовжить розгляд пропозицій щодо взаємного співробітництва з усіма компаніями, які надіслали свої пропозиції.

До цього за давальницькою схемою на ОПЗ працювала ТОВ "Всеукраїнська Енерго Компанія".

Генеральна прокуратура підозрює "ВЕК" в співучасті в розкраданні газу на суму понад 500 млн гривень, який в 2017-2018 роках належав держкомпанії "Укртрансгаз".

Одеський припортовий завод закінчив 2017 рік з чистим збитком в 1,448 мільярда гривень, що в 2,65 рази менше порівняно з 2016 роком, коли чистий збиток підприємства становив 3,834 мільярда гривень.

ОПЗ випускає хімічну продукцію і займається перевалкою аміаку на морський транспорт.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!