Facebook помилково розкрив особисті пости 14 мільйонів користувачів

П'ятниця, 8 червня 2018, 10:00
 

Пости 14 мільйонів користувачів Facebook, опубліковані в "закритому" режимі, виявилися в загальному доступі.

Про це повідомляє The Verge.

У відкритому доступі через помилки виявилися записи деяких користувачів, зроблені з 18 по 27 травня.

Проблема була виявлена ​​22 травня, проте на її усунення потрібно п'ять днів.

Соцмережа оголосила, що мова йде про збій програмного забезпечення, через який у деяких користувачів налаштування постів за замовчуванням переключилися на "доступне для всіх". Зазвичай налаштування аудиторії постів в фейсбуці вибираються виходячи з останніх публікацій користувача, тобто якщо записи були в закритому режимі, то саме він і пропонується за замовчуванням.

Facebook почала розсилку повідомлень користувачам, яких міг торкнутися збій, в яких просить вибачення за помилку і просить перевірити налаштування постів, опублікованих 18-27 травня.

"Збій не вплинув на публікації, зроблені в інший час, і у користувачів як і раніше була можливість вручну налаштовувати аудиторію поста. Ми хотіли б вибачитися за помилку", - заявила директор Facebook по захисту персональних даних Ерін Іган.

За останні кілька місяців стало відомо про ряд великих витоків персональних даних користувачів Facebook. Так, навесні 2018 року повідомлялося, що компанія Cambridge Analytica збирала дані користувачів Фейсбук, щоб використовувати їх в політичній рекламі. Cambridge Analytica отримала особисту інформацію 87 мільйонів користувачів соцмережі.

У червні стало відомо, що соцмережа протягом декількох років надавала виробникам мобільних пристроїв доступ до даних користувачів, в тому числі і без їх відома.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!