ICU створила інвестфонд для покупки "поганих" активів

Четвер, 21 червня 2018, 15:05
 

Група ICU створила інвестиційний фонд "Адвентура" для покупки "поганих" активів.

Про це повідомляє FinClub з посиланням на главу підрозділу з управління локальними активами групи ICU Григорія Овчаренка.

"ICU продовжує роботу в напрямку пошуку та придбання проблемних активів, так званих distressed assets. З огляду на велику частку проблемних активів банківської сфери, компанія розглядає цей напрямок як хорошу можливість для інвестицій", - розповів Овчаренко.

Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд (ЗНВКІФ) "Адвентура" був зареєстрований як юридична особа 11 травня. Йому належить реєстрація регламенту та проспекту емісії.

Статутний капітал інвестфонду становить 5 млн гривень. Він включений до банківської групи банку "Авангард".

Група ICU створена у 2006 році, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять ТОВ "Інвестиційний капітал Україна", КУА "Інвестиційний капітал Україна", банк "Авангард" і КУА-АПФ "Трійка Діалог Україна".

Співвласником і головою ради директорів групи була екс-голова НБУ Валерія Гонтарева. Після призначення на посаду Гонтарева продала свою частку в ICU, а партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!