У Конгресі США пропонують збільшити допомогу Україні у 2019 році

Субота, 16 червня 2018, 14:50

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує збільшити у бюджеті 2019 року кошторис допомоги, який надається Україні через програми Держдепу і Пентагону.

Про це у Facebook повідомляє посольство України у США.

"Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив власний проект "Закону про асигнування на потреби Міноборони на 2019 рік", - йдеться у повідомленні.

У проекті кошти, які пропонується виділити для безпекової допомоги Україні, у т.ч. летальної зброї оборонного характеру, визначені в обсязі 250 мільйонів доларів.

"Ця сума на 50 мільйонів доларів перевищує асигнування для відповідних програм підтримки України, затверджених у Консолідованому законі про бюджентні асигнування на 2018 рік", - підкреслили у посольстві.

В іншому проекті закону, що визначає фінансування Держдепу, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2019 фінансовий рік, допомога Україні визначена у сумі 441 млн доларів. Це на понад 20 млн доларів перевищує відповідні асигнування 2018 року.

Таким чином, сукупний обсяг коштів, які можуть бути виділені для підтримки України у 2019 бюджетному році, становить 691 млн доларів - це на понад 70 млн. доларів більше, ніж передбачено асигнуваннями поточного року.

Для набуття чинності вищезгадані законопроекти мають бути схвалені повним складом Палати представників, підтримані Сенатом та підписані президентом США.
Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!