У Києві почалася приватизація комунальних парковок

П'ятниця, 1 червня 2018, 10:15
 

В системі електронних торгів Prozorro.Sale відбувся аукціон на право облаштування та експлуатації паркувальних майданчиків для платного паркування транспортних засобів КП "Київтранспарксервіс".

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передає прес-служба міської адміністрації.

За словами чиновника, вдалося реалізувати два лоти. Перший лот - майданчик для паркування за адресою: пл. Спортивна (I територіальна зона, 92 машиномісця), другий лот - майданчик для паркування за адресою: вул. Курська, 13-Б (II територіальна зона, 26 машиномісць).

Переможцем торгів по першому лоту визнаний підприємець з кінцевим результатом 250,1 тис грн (початкова ціна лота становила 57,9 тис грн).

Переможець торгів по другому лоту готовий заплатити за майданчик 112 тис грн (початкова ціна лота 37,62 тис грн).

"Зазначена ціна є одноразовою платою за надання права на облаштування місць для платного паркування транспортних засобів", - пояснив заступник голови КМДА.

За словами Давтяна, плата за щомісячну експлуатацію місць для платного паркування встановлюється відповідно до тарифів на послуги з паркування.

Зокрема, парковка на пл. Спортивній буде приносити 69,72 тис грн на місяць, на вул. Курській, 13-Б - 5,35 тис грн на місяць.

Як повідомлялося, у вересні набуває чинності новий закон щодо реформування сфери паркування транспортних засобів, який допоможе впорядкувати трафік на вулицях Києва.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!