Українські авіакомпанії масово подали заявки на рейси до Туреччини

Середа, 25 квітня 2018, 12:15
 

Українські авіакомпанії масово подали заявки для отримання прав на виконання регулярних рейсів в аеропорти Туреччини після того, як українська і турецька влада збільшили квоту на польоти між країнами і розширили список міст, в які дозволено виконання рейсів.

Про це повідомляє avianews.com.

На сайті Державіаслужби України зазначено, що МАУ подала заявки на виконання 7 рейсів на тиждень за маршрутом Київ-Стамбул, а також на збільшення частоти польотів на лінії Київ-Стамбул з 16 до 21 рейси на тиждень і на лінії Київ-Анкара з 7 до 14 рейсів в тиждень.

Atlasjet Ukraine, яка припинила виконання всіх регулярних рейсів з України, запросила отримання прав на польоти з Одеси до Стамбулу з частотою 7 рейсів на тиждень.

Заявки на отримання прав на регулярні польоти за маршрутом Київ-Ізмір подали відразу чотири українські авіакомпанії. Azur Air Ukraine і Atlasjet Ukraine хочуть виконувати на даному напрямку по 7 рейсів на тиждень, "Роза Вітрів" запросила права на 2 щотижневих рейси, а МАУ - на 14 рейсів на тиждень.

На лінію Київ-Бодрум подали заявки Azur Air Ukraine (7 рейсів на тиждень), "Роза Вітрів" (3 рейси на тиждень) і МАУ (7 рейсів на тиждень).

Також три українські авіаперевізники запросили права на польоти з Києва в Даламан: Azur Air Ukraine на 7 рейсів на тиждень, "Роза Вітрів" на 5 рейсів на тиждень, МАУ на 7 рейсів на тиждень.

Зі Львова в Даламан хочуть літати Azur Air Ukraine (7 рейсів на тиждень) і "Роза Вітрів" (2 рейси на тиждень).

Заявки авіаперевізників комісія Державіаслужби розгляне на своєму засіданні 27 квітня.

Нагадаємо, в ході переговорів 12-13 жовтня 2017 року в Анкарі Україна і Туреччина досягли згоди в питанні збільшення частоти авіарейсів на вже існуючих напрямках між двома країнами.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"