Fitch: Санкції США можуть серйозно вдарити по російських компаніях

П'ятниця, 13 квітня 2018, 19:41

Останні санкції США можуть мати серйозний вплив на діяльність російських компаній.

Про це йдеться у заяві Міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

"Останні санкції США, оголошені проти ряду російських компаній, фізичних осіб та банку 6 квітня 2018 року, можуть мати серйозний вплив на операції та фінансові профілі цих компаній, зменшивши їхню здатність торгувати та обслуговувати борг у доларах США", - заявили в агентстві.

"Ці санкції є найбільш значними, що впливають на російські корпорації з моменту введення в дію санкцій США у 2014 році", - йдеться у заяві.

"Санкції, ймовірно, справлять значний вплив на компанії, які не зможуть здійснювати операції у доларах США - стандартній валюті торгівлі сировинними товарами і основний валюті в операціях міжнародної торгівлі", - додали в агентстві.

Аналітики агентства прогнозують, що російські компанії швидше за все постраждають в результаті скорочення їхньої торгівельної активності.

Як відомо, США ввели нові санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, а також проти фінансових установ, державних і приватних компаній, пов'язаних з Кремлем.

До санкційного списку, зокрема, потрапили мільярдер Олег Дерипаска і голова ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вексельберг.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!