"Нафтогаз" може випустити єврооблігації для закупівлі газу

Понеділок, 5 березня 2018, 17:58
 

НАК "Нафтогаз України" не має фінансових проблем із закупівлею газу, але при необхідності може здійснити випуск євробондів.

Про це заявив головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко на прес-конференції.

"У Нафтогазу немає проблем з фінансовими ресурсами. У нас відкрита кредитна лінія від Міжнародного банку реконструкції та розвитку, яку ми можемо використати для закупівлі газу у квітні", - сказав Вітренко.

Він зазначив, що наразі кредитна лінія Європейського банку реконструкції та розвитку вже закінчилася, але "Нафтогаз" веде перемовини про відкриття нової лінії.

"У нас зараз йдуть перемовини про відкриття нової лінії. Крім того, Нафтогаз зараз відносно спокійно може вийти на міжнародний фінансовий ринок і, наприклад, випустити єврооблігації на значну суму", - сказав він.

"Всі розуміють потужність і стабільність роботи Нафтогазу, особливо після перемоги у Стокгольмському арбітражі", - зазначив Вітренко.

Як повідомлялося, Нафтогаз і польська нафтогазова компанія PGNiG підписали контракт про термінове постачання газу.

Постачання почалося 2 березня о 6 ранку через вузол Германовіце, який з'єднує польську і українську газотранспортні системи.

Нагадаємо, "Газпром" після рішення Cтокгольмського арбітражу не в свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на поставку і транзит газу з НАК "Нафтогаз України".

Якщо ви ще не встигли розібратися, чому населення просять економити газ і закривають школи, ЕП допоможе це зробити за 5 хвилин: "Прикрутили". Все, що треба знати про нову "газову війну" і закриті школи

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"