"Бориспіль" знову судитиметься з будівельником паркінгу

Вівторок, 27 березня 2018, 17:45
 

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" може подати в суд на підрядника робіт з добудови паркінгу біля терміналу D аеропорту.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор аеропорту Павло Рябікін.

За словами Рябікіна, причиною може послужити відсутність робіт з боку підрядника.

"Якщо підрядник через два тижні не почне роботи, ми будемо змушені подати в суд" - заявив Рябікін.

У серпні 2015 року аеропорт "Бориспіль" вже розірвав через суд договір з першим підрядником будівництва паркінгу - ВАТ "Будівельне управління №813". Компанію звинуватили в неякісному виконанні будівельних робіт. Державний аеропорт відсудив у генерального підрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

"Перш ніж доробляти проект, ми провели експертизу, проаналізували стан конструкції - він сумний. Не тому, що там щось порушено, а через велику кількість халтури, непроварку основних швів, неправильного кріплення. Склалося враження, що дуже поспішали освоїти гроші, і тепер нам доведеться не доробляти, а переробляти", - говорив Рябікін близько року тому.

"За деякими частинами непроварка швів досягає 90% - прихопили, і стоїть "на шмарклях", - розповідав Рябікін.

У червні 2017 року "Бориспіль" визначив нового генпідрядника будівництва паркінгу - за підсумками трьох раундів аукціон виграло ТОВ "НАН" (Харків).

Компанія-переможець запропонувала добудувати багаторівневий паркінг біля аеропорту за 439 млн грн, при стартовій ціні в 440,5 млн грн і кроком аукціону в 100 тис. грн.

Також "НАН" зобов'язалося побудувати паркінг всього за рік, з моменту підписання договору. Решта претендентів пропонували побудувати все за 17 місяців.

Таким чином, до червня 2018 року "НАН" повинно було побудувати першу чергу паркінгу на 1 тис. місць.

Другу чергу повинні були добудувати до кінця 2018 року.

При цьому Кабінет міністрів в липні 2017 року збільшив кошторисну вартість будівництва паркінгу біля терміналу D на 172,5 млн грн - до 690,6 млн грн.

Рекомендуємо почитати: П'ять років та 10 мільярдів: яким буде "Бориспіль" у майбутньому

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"