В Україні запустили платформу з просування українських розробок

Вівторок, 27 березня 2018, 17:25
 

В Україні запрацювала інформаційна платформа Start Up Club, або ж "Клуб української промоції", серед завдань якої — підтримка інноваційного українського бізнесу і просування українських розробок до країн ЄС.

Про це на брифінгу у Києві повідомила одна з ініціаторів створення клубу, голова ради неурядового Інституту податкових реформ Олена Хотенко, передає Радіо Свобода.

За її словами, підтримка інноваційного розвитку економіки, запровадження сучасних технологій в освіті та економіці, впорядкування податкової політики є важливими для України, до того ж Україна взяла на себе відповідні зобов’язання у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"В основі функцій та завдань, які стоять перед Клубом української промоції, – просування як молодої інноваційної української економіки, так і молодих підприємців. Так, для нашої економіки дуже важливі такі питання, як підтримка малого бізнесу через бізнес-інкубатори, через старт-апи, через підтримку урядовими програмами молодих талановитих людей і молодий бізнес", – відзначила Хотенко.

Прикладом такої підтримки, на думку Хотенко, може слугувати Польща. На цьогорічному Форумі "Європа-Україна", який працював у Польщі, Start Up Club представив досягнення українських фахівців з ІТ-сфери і виробників продукції так званої "креативної економіки".

На брифінгу також повідомили, що з 4 квітня в Україні почне роботу нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!