Нацкомісія з тарифів стала недієздатною

Вівторок, 27 березня 2018, 16:25

Президент Петро Порошенко звільнив членів Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг Вікторію Морозову і Вадима Таратуна.

Про це йдеться в указах президента №80 і №81 від 23 березня.

Обидва члени НКРЕКП були звільнені в зв'язку із завершенням строку, на який вони були призначені.

Президент призначив Морозову та Таратуна тимчасовими членами НКРЕКП в грудні 2017 року.

Тоді в указах наголошувалося, що вони будуть працювати до призначення нових членів комісії, яких виберуть на конкурсі. Але не більш ніж на термін у три місяці.

Станом на 26 березня нові члени комісії поки не обрані, але їх список вже віддали на затвердження.

Раніше повідомлялося, що засідання НКРЕКП з 26 березня знову втратять кворум - більшість голосів діючих членів, яка необхідна для прийняття будь-яких рішень регулятора.

Як повідомлялося, в кінці листопада НКРЕКП втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора.

Разом з тим номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕКП була сформована зі значним запізненням і недавно приступила до роботи.

Також стало відомо, що термін повноважень голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Дмитра Вовка, згідно з планом ротації членів регулятора, закінчується в травні 2018 року.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"