Син Януковича позбавив себе керівної посади у власному холдингу

Середа, 14 березня 2018, 19:28

Олександр Янукович, син екс-президента Віктора Януковича і власник групи компанії "МАКО", звільнив себе з посади голови наглядової ради ПрАТ "МАКО Холдинг" (Донецьк) - холдингової компанії групи - у зв'язку з ліквідацією наглядової ради.

Про це йдеться у повідомленні ПАТ у системі розкриття НКЦПФР у середу.

Таке рішення Олександр Янукович, як власник 100% акцій, ухвалив13 березня.

Він також змінив генерального директора "МАКО Холдинг": замість Альберта Волобуєва, який очолював компанію з квітня 2014 року, новим директором на трирічний термін призначено Віктора Житника, який до цього був директором інших підприємств групи.

До ГК "МАКО" на кінець 2012 року входило 18 підприємств в Україні (зокрема ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" (ВБР, Київ); ПрАТ "КБК"; ПАТ "Комплекс "Дружба"; ПАТ "Едельвейс" та ПрАТ "Марінсервіс", усі - Донецьк), Голландії та Швейцарії.

Серед основних напрямів бізнесу - девелопмент і будівництво, фінансовий сектор, вугільна промисловість.

Власником 100% акцій ГК "МАКО" є Олександр Янукович.

Міністерство внутрішніх справ України 18 квітня 2014 року повідомило, що Януковича, який зник з поля зору правоохоронців 23 лютого 2014 року в Києві, оголошено в розшук СБУ на підставі постанови суду про затримання з метою приводу.

За даними МВС, Януковича обвинувачено за ч.2 ст.366 (службова підробка із заподіянням тяжких наслідків) КК України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п'яти років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"