ВАР збирає друге всеукраїнське аграрне віче

Вівторок, 6 лютого 2018, 16:14

7 лютого о 14.00 в Українському домі за організаційної підтримки Всеукраїнської Аграрної Ради відбудеться Друге Всеукраїнське Аграрне Віче "Сталий розвиток громад".

У даному заході візьмуть участь представники більш ніж 10 обласних рад України, які прийняли звернення до Верховної Ради і парламентських фракцій з вимогою відмінити норму про невідшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку, а також народні депутати і керівники аграрних підприємств.

Учасники планують обговорити план дій щодо прийняття законопроекту №7403-2, що відновлює відшкодування ПДВ при експорті усіх масляних культур, а також інші законодавчі ініціативи, на підтримці яких наполягають аграрії.

На Віче буде обговорюватись рішення щодо створення міжфракційного депутатського об’єднання, метою якого є консолідація зусиль громадського сектору та політичних сил, що вирішили спільними зусиллями впроваджувати необхідні реформи у галузі сільського господарства.

Наслідком цих реформ стане зростання аграрного виробництва, зайнятості на селі, податкових надходжень, валютної виручки, збільшення інвестицій у сільське господарство та захист прав власників й орендарів земельних ділянок.

Адреса проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: +38 ‎067 472 12 77, +38 ‎067 472 12 78.

З питань акредитації звертайтесь за телефоном: +38 (093) 105 96 12. Контактна особа – Надія Бурбела. Email: press@uacouncil.org

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!