Будівництво по Вишгородській 47-ж ведеться законно - "Будінвест КМ"

Середа, 28 лютого 2018, 10:48

З грудня 2017 року проти ТОВ "БУДІВНЕСТ КМ" ведеться планомірна інформаційна війна у засобах масової інформації, Інтернет ресурсах, телеканалах та соціальних мережах щодо підготовчих робіт з забудови земельної ділянки по вул. Вишгородська, 47-Ж, у Подільському районі Києва.

Про це заявляє прес-служба компанії ТОВ "БУДІНВЕСТ КМ".

 

У зв’язку з чим ми вимушені виступити з офіційним спростуванням недостовірної інформації та відкрито заявити про законність всіх дій нашого Товариства.

ТОВ "БУДІНВЕСТ КМ" є законним землекористувачем на праві оренди земельної ділянки за адресою: вул. Вишгородська, 47-Ж, у Подільському районі м. Києва. 29 травня 2017 року Київський міський голова підписав документи, що підтверджують оренду вищевказаної земельної ділянки до 2022 року. Наша земельна ділянка включена до Генерального плану м. Києва та призначена під житлову забудову.

Саме ТОВ "БУДІНВЕСТ КМ" є забудовником на вищевказаній території, та має всю передбачену чинним законодавством дозвільну документацію для проведення підготовчих робіт за вищевказаною адресою (Повідомлення ДАБК від 26.12.2017року №КВ 010173601576; Контрольна картка №17070152-Пд від 29.12.2017року; акт обстеження зелених насаджень від 06.12.2017 № 340; Висновок державної екологічної експертизи № 64 від 13.12.2017р.).

Товариство не вчиняло жодних перевищень чи порушень вимог чинного законодавства та будівельних норм та правил при проведенні підготовчих робіт на вищевказаній земельній ділянці.

Всі звернення до Національної поліції, обумовлені пошкодженням невідомими особами майна нашого Товариства, (а саме неодноразове пошкодження огорожі, підпал майна Товариства, побиття охорони тощо).

Особи згадані у попередніх публікаціях, а саме Андрій Насіковський та Єгор Попов не мають ніякого відношення до ТОВ "БУДІНВЕСТ КМ". Варто окремо зазначити, що Андрій Насіковський не є ані засновником, ані керівником ТОВ "БУДІНВЕСТ КМ", а Єгор Попов, в свою чергу, не є співробітником нашого Товариства.

Крім того, враховуючи незадовільний стан прилеглого до вищевказаної земельної ділянки скверу, ТОВ "БУДІНВЕСТ КМ" взяв на себе гарантійні зобов’язання щодо благоустрою скверу з можливістю інвестування коштів у розмірі 5 000 000 гривень та ремонту прилеглих до території майбутньої забудови будинків по вул. Вишгородській, 47-А, Б, В у Подільському районі м. Києва на 7 000 000 гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!