В Україні за 5 років хочуть скоротити споживання газу на 5 мільярдів кубів

Вівторок, 20 лютого 2018, 20:31

Україна до 2022 року планує скоротити використання природного газу на 5 млрд кубометрів.

Про це йшлося на нараді, присвяченій обговоренню законопроекту щодо створення ринку твердого біопалива в Україні, передає прес-служба Держенергоефективності.

"До 2022 року планується скоротити використання блакитного палива на 5 млрд кубометрів", - заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, щороку в регіонах України встановлюються нові потужності, що генерують тепло "не з газу".

"Відповідно зростає і попит на біомасу. Тому виникає необхідність створення ринку твердого біопалива. Це також передбачено затвердженою Енергетичною стратегією України на період до 2035 року", - повідомляє прес-служба.

Як наголошується, учасники наради обговорили перспективи використання в енергетичних цілях різних видів біомаси: відходів сільського господарства, енергетичних культур, а також порубкових решток.

Сторони домовилися опрацювати шляхи стимулювання створення ринку твердого біопалива в країні, у тому числі з використанням відходів лісового господарства у якості додаткової сировини для теплогенеруючих потужностей.

Раніше голова "Укргазвидобування" Олег Прохоренко заявляв, що до 2020 року Україна збільшить видобуток газу та зменшить його споживання, що дозволить не імпортувати "блакитне паливо".

Економічна правда


powered by lun.ua