В Укравтодорі розповіли, скільки солі висипали на дороги

Четвер, 15 лютого 2018, 14:50
 

З початку 2018 року "Укравтодор" використав для посипання доріг 61,6 тисячі тонн солі, 34,9 тисячі тонн з яких в чистому вигляді і ще 26,7 тисячі тонн - у вигляді суміші.

Про це повідомив керівник агентства Славомир Новак, передає ЦТС.

У роботах з утримання доріг в зимовий період за цей час були задіяні 2194 дорожніх працівника і 3198 одиниць техніки.

Остання, в свою чергу, витратила 4840 тисячі тонн пального (згідно з даними, наведеними "Укравтодором" на прес-конференції).

"У цьому році ми починаємо програму відновлення техніки зимового утримання доріг і плануємо виділити 250 млн гривень на закупівлю цієї техніки. У дорожньому фонді передбачено 1% коштів для відновлення дорожньої техніки. Ми хочемо цей 1% направити для відновлення техніки зимового утримання доріг", - зазначив Новак.

Як відомо, цієї зими сніг вже не раз ставав причиною серйозних проблем на українських дорогах.

Наприклад, 18 січня водії великогабаритного транспорту, що рухався по трасі Одеса-Київ, створили аварійні ситуації і заблокували рух іншим транспортним засобам в Уманському районі Черкаської області.

Пізніше, 23 січня, снігопад зупинив рух вантажівок на трасі М-03 від Харківської області до Бахмута.

Нагадаємо, Укравтодор опублікував програму ремонту доріг на 2018 рік, затверджену в рамках п'ятирічної держпрограми розвитку автомобільних доріг.

У держбюджеті на 2018 рік 44 млрд гривень закладено на ремонт доріг (з них 32,6 млрд гривень - бюджет Державного дорожнього фонду).

Рекомендуємо почитати: Славомір Новак: не бачу нічого поганого у тому, що політики піаряться на дорогах


powered by lun.ua