Авіакомпанія "Дарт" зупинила виконання авіарейсів

Вівторок, 13 лютого 2018, 18:35

Київська авіакомпанія "Дарт" зупинила виконання власних авіарейсів через низьке завантаження.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерела в клмпанії.

"Це сталося близько двох-трьох тижнів тому", - додав співрозмовник агентства.

Тим часом, згідно із реєстром цивільних судів, станом на 13 лютого за компанією "Дарт" не закріплені літаки. Однак, літаки Airbus A320-212 з кодом UR-CII, Airbus A321-211 з кодом UR-CQK, Airbus A320-212 з кодом UR-COF і MD-83 з кодом UR-CEL, що раніше перебували в парку "Дарта", тепер закріплені за компанією "Аланна".

Остання ж, згідно із держреєстром юридичних і фізично осіб-підприємців, має той самий код ЄДРПОУ, що і раніше "ТОВ" Дарт ", і перебуває у процесі ліквідації.

Її тимчасовим главою і головою комісії з ліквідації є В'ячеслав Лісічонок - раніше відомий як глава "Дарта", засновником - Анна Кошель.

Авіакомпанія "Дарт" існує як чартерний авіаперевізник із 1997 року. Експлуатувала літаки Bombardier Lear Jet 60, Airbus-320 та Boeing 737-300/500.

У лютому 2017 року Державіаслужба призупинила дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії. Як повідомили тоді агентству "Інтерфакс-Україна у прес-службі відомства, таке рішення було ухвалено у зв'язку з невідповідністю сертифікаційним вимогам. Крім того, тоді повідомлялося, що Європейське агентство з безпеки польотів (EASA) тимчасово призупинило право авіакомпанії "Дарт"на польоти до країн Європейського Союзу".

Пізніше, 6 квітня 2017 року, Державіаслужба відновила дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії.

Економічна правда


powered by lun.ua