В Україні посилять контроль за деревиною

Середа, 31 січня 2018, 11:36
 

Державне агентство лісових ресурсів зобов'язало посилити контроль за заготівлею та реалізацією деревини.

Про це повідомила прес-служба Держлісагентства з посиланням на підписаний наказ.

"Забезпечити ведення електронного обліку деревини в лісогосподарських підприємствах з внесенням інформації про всієї заготовленої і реалізованої деревині в систему електронного обліку деревини і забезпечити реєстрацію укладених договорів в системі", - говориться в наказі.

Було доручено посилити контроль за виконанням договорів купівлі-продажу деревини, укладених за результатами аукціонних торгів, виходом ділових сортиментів і розподілом деревини на технологічну і паливну.

Також наказом зобов'язано припинити реалізацію підвідомчими лісогосподарськими підприємствами деревини за прямими договорами підрядникам, що виконують роботи по заготівлі деревини, і не беруть участь в аукціонних торгах.

Крім того, заборонено реалізовувати споживачам дубову дров'яну деревину для технологічних потреб виробничо-технічного призначення.

За даними Держлісагентства, загальний обсяг заготівлі ліквідної деревини українськими підприємствами, яким надано в користування ліс, скоротився в 2017 році на 2,5%, або на 412 тисяч кубометрів, - до 15,9 мільйона кубометрів.

У 2017 році була успішно розпочата продаж деревини на аукціонних торгах в електронній формі.

Державне підприємство ЛИАЦ розробило програмне забезпечення для проведення торгів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!