Хакери опублікували лист з критикою Кабміну на сайті ДП "Антонов"

Четвер, 18 січня 2018, 09:20

Хакери опублікували лист на сайті ДП "Антонов", у якому звинуватили Кабінет міністрів та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у перешкоджанні роботи підприємства.

Відкритий лист поширили ввечері 17 січня. Пізніше в коментарі УП прес-служба повідомила, що це робота хакерів.

У ньому розповідалося, що "Кабінет Міністрів України на чолі з прем'єр-міністром не тільки не надає належної підтримки, але і будь-якими шляхами намагається ускладнити роботу флагмана вітчизняного авіабудування".

У листі поскаржилися, що Кабмін на чолі з Гройсманом нібито "пропонує вилучити значну частину зароблених коштів для вирішення проблем інших підприємств концерну, всупереч думці керівництва "Укроборонпрому".

Таке рішення у листі нібито від керівництва ДП "Антонов" назвали "недалекоглядним" і стверджували, що воно може зірвати міжнародні домовленості.

У ДП такі дії назвали провокацією. 

"ДП "Антонов" має офіційно повідомити, що ввечері 17 січня відбулася хакерська атака на офіційний сайт підприємства www.antonov.com з розміщенням в розділі "Новини" фейкової інформації "Відкритий лист", - зазначила прес-служба підприємства.

"Так званий "відкритий лист" не готувався та не розповсюджувався керівництвом підприємства. Факти, викладені у ньому, ми розцінюємо як спробу дискредитувати керівництво підприємства та держави", - наголосили у прес-службі.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!