Мережа АЗС "БРСМ-Нафта" заявляє про рейдерське захоплення

Понеділок, 15 січня 2018, 19:56
 

Компанія "БРСМ-Нафта" заявляє про незаконне захоплення майна кіпрською компанією "Імбрем Аурум Лтд", яку пов'язують з бізнес-інтересами екс-міністра енергетики і вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

"21 грудня 2017 року державними реєстраторами філії комунального підприємства "Абсолют" Главанскої сільради Одеської області все майно мережі за підробленими документами було зареєстровано на ТОВ "Імбрем Аурум Лтд" шляхом внесення всього майна мережі в статутний капітал товариства "Імбрем Аурум Лтд", - заявили в компанії.

Повідомляється, що представники компанії "Євро Пауер" і її власника (Андрія Біби) не давали згоди на переоформлення майна і не підписували довіреностей або будь-яких доручень про передачу майна мережі АЗС "БРСМ-Нафта".

За даними видання enkorr, ТОВ "Імбрем Аурум Лтд" засноване 15 грудня 2017 року Києві та зареєстровано на панамську фірму Solferino Casas S.A. зі статутним фондом 100 млн грн.

Компанія Solferino Casas S.A. з'явилася серед засновників компаній групи БРСМ-Нафта на початку літа 2015 року, ставши власником ТОВ "Побутрембудматеріали", якому раніше належала згоріла нафтобаза в с. Крячки (Київська обл.).

Влітку 2015 року її формальним номінальним власником був вказаний громадянин Нідерландів Роланд Піпер.

Піпер відомий як глава голландського інвестиційного фонду FreezeOil Fund, який восени 2014 року заявив про придбання частки в мережі БРСМ-Нафта.

Пізніше стало відомо, що на FreezeOil Fund була переоформлена частка екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького, який раніше був представлений в засновниках БРСМ своєю тещею Валентиною Ушаковою.

Другий акціонер БРСМ Андрій Біба контролював половину мережі через кілька компаній. Їх точний перелік невідомий.

Ставицький увійшов в бізнес БРСМ у 2007 році. За час його роботи в уряді з 2010 по 2013 рік мережа БРСМ виросла в п'ять разів (з 26 до 130 АЗС).

Обидва акціонери БРСМ - Біба та Ставицький - виїхали за кордон, де знаходяться до сих пір.

У 2016 році партнери розділили бізнес навпіл, кожному відійшло по 63 АЗС, але мережею АЗС керувала компанія "Стейт Ойл", близька до Біби. З осені 2017 року її замінила компанія "Євро Пауер".

Раніше у редакцію Економічної правди від компанії "Стейт оіл" надійшла претензія про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації, зазначеної у статті "АЗС "Порошенко", або Як нафтовий бізнес команди Януковича заживе "по-новому".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!