Dragon Capital планує залучити в Україну 300 мільйонів доларів

Середа, 20 грудня 2017, 14:02

Інвестиційна компанія "Драгон Капітал" спільно з співінвесторами, серед яких Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC, планує у 2018 році забезпечити приплив в Україну до 300 мільйонів доларів інвестицій.

Про це повідомив генеральний директор і засновник "Драгон Капітал" Томаш Фіала на прес-конференції, передає "Інтерфакс-Україна".

"У pipeline (у процесі - ред) у ​​нас близько 10 угод", - сказав Фіала.

Він уточнив, що остаточна сума буде залежати від реалізації однієї-двох великих угод зі співінвесторами на суму до 150 млн доларів.

Фіала відзначив, що у 2017 році він оцінює обсяг інвестицій "Драгон Капітал" в Україні в 100-150 млн доларів.

За його словами, останнім часом компанія є найбільш активним заявником в Антимонопольний комітет на узгодження угод.

Фіала нагадав, що "Драгон Капітал" брав інвестиційну паузу у 2013-2014 роках, відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їх темпи.

За словами гендиректора інвесткомпанії, ціни на активи в Україні сьогодні найдешевші з часів 2000-2004 років, так як інвестори високо оцінюють ризики країни і не готові платити більше.

"На заході нам довелося б платити (за подібні активи) втричі дорожче", - сказав Фіала.

Він вказав, що після значної девальвації гривні у інвесторів користуються інтересом експортно-орієнтовані підприємства, зокрема, в сільському господарстві, виробництві продуктів харчування, IT.

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями і борговими інструментами, супровід угод по залученню капіталу, прямі інвестиції і управління активами.

Компанія заснована у 2000 році в Києві.

У 2007-2017 рр. міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Томаш Фіала, голова інвестиційної компанії Dragon Capital є також президентом Європейської Бізнес Асоціації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua