Для iPhone X розробили гру, в яку можна грати рухом брів

Понеділок, 18 грудня 2017, 18:15

Американець Натан Гіттер, який вивчав комп'ютерні науки в Вашингтонському університеті, створив аркадну гру Rainbrow, де гравцеві треба збирати зірки і ухилятися від перешкод рухами брів.

Про це повідомляє Itc.ua.

Відзначається, що для розпізнавання положення брів на обличчі гравця використовується камера TrueDepth, тому працювати гра буде лише на iPhone X.

Управління досить просте - нейтральний вираз обличчя залишає смайлик на місці, високо підняті брови переводять його на сходинку вище, насуплені - на сходинку нижче. На рівнях всіх кольорів веселки знаходяться зірки, які необхідно збирати, і перешкоди у вигляді автомобілів, качок, м'ячів, привидів, погодних явищ і т.д.

Поки гра містить всього один рівень, проходження якого ускладнюється з набором балів. У наступних апдейтах автор обіцяє додати нові можливості, включаючи внутрішньоігрові покупки нових персонажів, а також підтримку Apple Game Center для режиму багатокористувацької гри.

Особливу увагу приділено приватності - автор зазначає, що вся інформація про особу, зібрана під час гри, залишається на пристрої, нікуди і нікому не пересилається, а після закінчення ігрової сесії знищується.

Нагадаємо, застосунок Amazon тепер дозволить "приміряти" товари перед покупкою.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!