Інвестфонд ICU допоможе продати активи банків, що ліквідуються

П'ятниця, 24 листопада 2017, 15:58
 

Група ICU за дорученням Фонду гарантування починає реалізацію активів одинадцяти емітентів з балансів п'яти банків, що ліквідуються.

Про це повідомляє прес-служба ICU.

До згаданих банків відносять "Банк Форум", "КБ "Хрещатик","КБ "Інвестбанк", "Старокиївський Банк" і "Дельта Банк".

Активи будуть виставлені на продаж на двох біржових майданчиках: Українській біржі і ПФТС.

Серед цікавого, на Українській біржі будуть продаватися цінні папери "Автомобільної компанії "Богдан Моторс", "Укртелекому", "Луганськтепловозу", "ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО", "Донбасенерго".

Перші аукціони будуть проходити з 28 по 30 листопада.

До складу лотів включені акції, облігації та інвестиційні сертифікати різних компаній на загальну суму понад 3 млрд грн.

Повідомляється, що група ICU вже має успішний досвід реалізації активів на аукціонах з балансу банку Форум, а також Банку Фінанси та Кредит.

Група ICU створена у 2006 році, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять ТОВ "Інвестиційний капітал Україна", КУА "Інвестиційний капітал Україна", банк "Авангард" і КУА-АПФ "Трійка Діалог Україна".

Співвласником і головою ради директорів групи була екс-голова НБУ Валерія Гонтарева. Після призначення на посаду Гонтарева продала свою частку в ICU, а партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!