Фонд держмайна пропонує переглянути список об'єктів заборонених до приватизації

Вівторок, 14 листопада 2017, 18:10

Голова Фонду держмайна запропонував переглянути список об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Фонд державного майна України пропонує переглянути список об'єктів заборонених до приватизації, або розробити новий закон до якого включити лише ті підприємства, які дійсно мають стратегічне значення для держави", - написав голова.

За його словами, майже 200 підприємств, які за програмою Тріаж мають бути приватизовані, знаходяться в забороні. І левова частка з них не несе жодного стратегічного значення. Мінагрополітики має 41 підприємство зі статусом стратегічності. Полтавський, Ніжинський, Радивилівський хлібокомбінати, радгоспи, коконосушарки, конярства, закінчуючи Укрспиртом.

"У чому їх стратегічність, це звичайні підприємства, котрі лобістськими шляхами потрапили під заборону для приватизації. За державою повинні залишатися лише ті об'єкти, які забезпечують безпеку, обороноздатність, інфраструктуру", - зауважив Трубаров.

"Мінкультури і те має 6 стратегічних підприємств, міністерство соцполітики - 14, Мінекономрозвитку - 31. Держава має бути регулятором, а не самостійно вести господарську діяльність. Майже кожна 4 справа НАБУ саме по корупції на держпідприємствах. Фонд звертається до Комітету з питань економічної політики Верховної Ради із закликом внести зміни в діючий закон, або розробити новий", - додав він.

Нагадаємо, Фонд держмайна назвав об'єкти, які хоче продати до кінця року.


powered by lun.ua