Продажі вживаних авто збільшилися в 6 разів

Понеділок, 9 жовтня 2017, 17:55

З початку року в Україні було поставлено на облік більше 38 тисяч імпортованих колишніх в експлуатації легкових автомобілів, що в 5,7 рази більше ніж за перші дев'ять місяців 2016 року.

Про це йдеться в повідомленні асоціації "Укравтопром".

Відзначається, що на первинному автомобільному ринку у вересні було зареєстровано понад 13 тисяч легкових автомобілів, в тому числі 5336 автомобілів, що були в експлуатації. Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищило результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи.

Лідер первинного ринку б / у авто Renault показав результат 1000 первинних реєстрацій, що становить 58% від загальної кількості зареєстрованих автомобілів цієї марки в вересні. На друге місце опустився Volkswagen - було зареєстровано 974 автомобіля з пробігом, або 56% від загального обсягу цього бренду. На третій позиції закріпилася Skoda (592 шт.). Нових і старих автомобілів цієї чеської марки в вересні було зареєстровано приблизно порівну. Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 362 б / у авто, що становить 94% первинних реєстрацій марки за вересень. Замикає п'ятірку лідерів Nissan - 268 б / у авто отримали українські номери, або 38% від загальних продажів марки.

Нагадаємо, з початку року автовиробництво в Україні виросло на 77%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!