Google запустить в Україні сервіс безконтактної оплати зі смартфонів Android Pay - ЗМІ

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 10:15
 

На смартфони користувачів в Україні почав приходити застосунок сервісу Android Pay, який призначений для безконтактних платежів через NFC, а також для покупок в застосунках.

Про це повідомляє itc.ua.

Зараз відбувається тестове розгортання сервісу, так як програма Android Pay в основному завантажується на пристрої Nexus.

Втім, деякі користувачі пишуть про те, що Android Pay встановився на OnePlus 5 і з'явився в магазині Google Play.

Інтерфейс програми повністю перекладений на українську мову, і в ньому навіть можна додати платіжну карту, на якій блокується певна сума грошей, але далі цього процедура реєстрації карти не проходить.

Редакція ain.ua звернулася за коментарем до українських банків, без підтримки яких запуск сервісу був би неможливий. У ряді фінустанов підтвердили інформацію про підготовлюваний запуск.

"ПУМБ вже інтегрується і підтримає Android Pay в найближчій перспективі", - повідомили в прес-службі банку.

В "Альфа-Банку" відповіли більш ухильно.

"Якщо, як і очікувалося, Android Pay з'явиться в Україні в кінці 2017 року, то вже в середині першого кварталу 2018 року клієнти "Альфа-Банку" зможуть токенізувати і прив'язати свої карти до гаманця. Так само опція NFC-гаманця буде доступна і в Alfa-Mobile Ukraine", - повідомив голова електронного бізнесу "Альфа-Банк Україна" Максим Патрін.

Він також додав, що запуск Apple Pay очікується вже у другому кварталі 2018 року.

У самому Google традиційно зберігають інтригу і не коментують аж до фактичного запуску сервісу. За інформацією джерел, він може відбутися вже 1 листопада.

 

Google запустив платформу цифрових гаманців Android Pay у 2015 році. Вона дозволяє прив'язати до додатка банківські карти і розплачуватися ними за допомогою смартфона через всі POS-термінали, що підтримують безконтактну оплату. Сервіс доступний в 14 країнах і у 2017 році був запущений в Бельгії, Росії, Канаді, Тайвані та Іспанії. До кінця року він має запрацювати в Бразилії і Південній Кореї.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!