Фонд гарантування змінив ліквідатора в трьох банках

Понеділок, 23 жовтня 2017, 18:15
 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 23 жовтня змінив ліквідатора у банках "Фінростбанк", "Інвестбанк" і банк "Порто-Франко".

Про це повідомляється на сайті Фонду.

Новим ліквідатором банків став Олег Андронов замість Ігоря Красюка, який раніше мав ці повноваження у зазначених банках.

Як повідомлялося, Фонд гарантування почав ліквідацію "Фінростбанку" з 16 жовтня 2014 року на підставі рішення Національного банку про відкликання ліцензії. "Фінростбанк" працював на ринку України з 1993 року, його основним акціонером був Олександр Бондарєв з часткою 50% капіталу банку. Н

аціональний банк визнав "Інвестбанк" неплатоспроможним 16 грудня 2016 року за невиконання вимог щодо докапіталізації. "Інвестбанк" працював на ринку України з 1992 року. Його ключовими власниками були громадяни України Олексій Котковський, Олександр і Тамара Незвінскі, а також компанія "Баб-Інвест".

Банк "Порто-Франко" (м. Одеса) знаходиться в процесі ліквідації з лютого 2015 року. Банк працював на ринку України з 1991 року. Його основним власником був бізнесмен Мирослав Школенко, який володів 83,4314% акцій банку.

Станом на сьогодні, на керівних позиціях в тимчасових адміністраціях банків працюють 40 ліквідаторів.

Нагадаємо, нещодавно на хабарі в 5 млн доларів було розкрито ліквідатора ФГВФО Юлію Приходько. Її річна зарплата становила 742 тис грн.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!