У Китаї запустять підвісну залізницю

Понеділок, 23 жовтня 2017, 13:37

Китай планує побудувати комерційні підвісні залізничні лінії з використанням потягів на літієвих батареях, які дозволять вирішити проблеми заторів і забруднення в мальовничих районах.

Про це повідомляє Синьхуа, передає Укрінформ.

Як уточнив член Академії наук Китаю Чжай Ваньмін, в провінції Гуйчжоу (Південно-Західний Китай) завершується будівництво надземної монорельсової лінії більше 10 кілометрів завдовжки для потягів на літієвих батареях.

"Інша подібна лінія в місті Ченду - адміністративному центрі провінції Сичуань (Південно-Західний Китай), також перебуває у процесі планування", - додав він.

Минулоріч потяг на літієвих батареях успішно курсував зі швидкістю 60 км/год на 1,4-кілометрової пробній монорельсовій лінії, розробленої науковою командою Чжай Ваньміна. Загальний пробіг складу загалом налічує 10 тис. кілометрів.

Витрати на будівництво підвісних залізниць становлять менше однієї п'ятої від таких самих на будівництво метрополітену. "Крім того, такі дороги не забруднюють навколишнього середовища і не впливають на наземні об'єкти", - повідомив Чжай Ваньмін.

"Підвісні залізниці - це новий вибір для розв'язання проблеми заторів у містах, а також гарний транспортний засіб для відвідувачів мальовничих районів", - зауважив Чжай Ваньмін.

Наразі деякі міста Китаю, включаючи Ханьчен (Північно-Західний Китай), планують зведення надземних монорейкових ліній.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!