Доходи інвесторів від операцій з ОВДП більше не оподатковуватимуться

Субота, 9 вересня 2017, 14:03

Президент Петро Порошенко підписав закон, який звільняє від оподаткування доходи іноземних інвесторів, отриманих від операцій з облігаціями внутрішнього державного позики та облігаціями місцевих займів.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Цей закон був прийнятий під час засідання Верховної Ради 7 вересня.

Зазначається, що законом удосконалено деякі питання оподаткування доходів від державних цінних паперів.

Зокрема, передбачено не оподатковувати будь-які доходи, отримані нерезидентами "за державними цінними паперами, що виплачуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику".

Також не будуть оподатковуватись доходи "у вигляді процентів, сплачених нерезидентам за отримані державою або до бюджету АР Крим чи міського бюджету позики, які відображаються в держбюджеті або місцевих бюджетах чи кошторисі НБУ, або за кредити, які отримані суб'єктами господарювання та виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями".

Нагадаємо, 9 серпня Кабінет міністрів вирішив скасувати операцію з репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики в портфелі Національного банку.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua