Капіталізація Apple знизилася на 50 мільярдів доларів після презентації нових iPhone

Неділя, 24 вересня 2017, 12:40

Капіталізація компанії Apple знизилася майже на 50 мільярдів доларів за десять днів, що минули з моменту презентації нових моделей iPhone.

Про це повідомляє CNBC.

Apple представила нові моделі iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X 12 вересня 2017 року. За десять днів її ринкова капіталізація знизилася з 834,9 млрд доларів до 782,5 млрд доларів.

Видання відзначає, що обсяг падіння ринкової капіталізації Apple перевищує вартість таких компаній, як Target, eBay і Ford. Капіталізація Apple після падіння перевищує вартість холдингу Alphabet майже на 100 млрд доларів.

Вартість акцій компанії за станом на 22 вересня 2017 року перевищує той же показник річної давності більш ніж на 30%. Проте, як зазначає MarketWatch, тиждень перед запуском продажів iPhone 8 і iPhone 8 Plus став найгіршим за динамікою акцій компанії за всю історію продажів iPhone.

Падіння акцій відбувається на тлі неоднозначних відгуків про нові продукти компанії і очікуванні слабких продажів iPhone 8.

Нагадаємо, у вівторок, 12 вересня, відбулася презентація Apple, де презентували нові моделі - iPhone 8 / iPhone 8 Plus і iPhone X.

Раніше повідомлялося, що iPhone 8/8 Plus з'явиться в продажу у жовтні, а iPhone X - в листопаді цього року.

Читайте також: Нова операційна система iOS 11 від Apple: Що нового?

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua