Топ-менеджер мережі супермаркетів Tesco очолив "Фуршет"

Четвер, 21 вересня 2017, 19:10

Генеральним директором мережі "Фуршет" призначений Кшиштоф Конради, який раніше працював в польському представництві мережі Tesco.

Про це повідомляється на сайті Асоціації рітейлерів України.

Професійну кар'єру в ритейлі Кшиштоф Конради почав з посади директора гіпермаркету мережі Tesco у Польщі в 1998 році. До 2004 року він став регіональним директором компанії, а в період з 2004 року по 2005 рік керував інтеграцією супермаркетів мережі HIT, поглиненої Tesco.

З 2005 року по 2009 рік Кшиштоф очолював мережу convenience stores (в пер. з англ. - зручні магазини) Savia, після чого повернувся в Tesco на посаду операційного директора, яку він займав до 2015-го.

Останні два роки топ-менеджер провів в Росії, де займався розвитком гіпермаркетів "Карусель", що входять в X5 Retail Group.

Як повідомив Кшиштоф Конради в бесіді з Асоціацією, власники мережі "Фуршет" поставили перед ним стандартні завдання: підвищити ефективність роботи компанії, збільшити виручку і прибуток.

Щоб домогтися поставлених завдань, топ-менеджер планує провести реорганізацію управлінських і бізнес-процесів як в керуючій компанії, так і на рівні окремих департаментів та магазинів.

Також він підкреслив, що в його планах провести оновлення ряду супермаркетів Фуршет і повернути ритейлеру лояльність споживачів, що похитнулася після декількох років застою в мережі.

Власником мережі супермаркетів "Фуршет" є депутат Київради Ігор Баленко.

Економічна правда


powered by lun.ua