Продаж активів Фонду гарантування на 13 мільярдів може зірватися

Четвер, 21 вересня 2017, 16:05

Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін розкрив подробиці продажу активів банків-банкрутів на майданчиках "Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн" і "Дебтекс Україна".

Про це він сказав в кулуарах Ukrainian financial forum 2017 Одесі, передає FinClub.

"На одному з майданчиків не заявився жоден покупець", - сказав Ворушилін.

На другому майданчику, за його словами, кілька покупців подали заявки, але "з дуже низькими цінами". За правилами конкурсу, інвестори подавали заявки до 19 вересня.

Початкові ставки потенційних покупців виявилися навіть нижче оціночної вартості лотів. "Вони вважають оцінки завищеними", - сказав глава Фонду. Лот на DebtX Фонд виставляв за 600 млн гривень, на FFN - 810 млн гривень.

На FFN заявлені торги пакетом з 52 кредитів, які знаходяться в заставі НБУ, на суму 170 млн доларів в еквіваленті. Лот DebtX - на суму 240 млн доларів. Сумарний номінальний обсяг продаваних кредитів - 13 млрд гривень.

Він не уточнив, за яким з лотів не було інтересу покупців. "Сьогодні ми чекаємо, що покупці підвищать свої ставки", - сказав Ворушилін.

Він не виключив, що за підсумками торгів сьогодні продаж лотів може не відбутися. "Але ми поки чекаємо. Все може бути", - підкреслив він.

Як повідомлялося, Фонд гарантування винен Національному банку понад 9 млрд гривень і Міністерству фінансів - понад 60 млрд гривень.

powered by lun.ua
504 Gateway Time-out

504 Gateway Time-out


nginx