Тендер з впровадження послуги перенесення номера знову провалився

Вівторок, 19 вересня 2017, 14:50

Новий тендер із закупівлі послуги MNP в Україні знову провалився через недостатню кількість учасників.

Про це повідомляє Itc.ua.

Крайній термін прийому тендерних пропозицій за конкурсом на закупівлю послуг з впровадження послуги MNP закінчився два дні тому, 17 вересня. Лише одна компанія з мінімум двох необхідних проявила інтерес до конкурсу і подала відповідну заявку. Таким чином, через відсутність належної кількості учасників конкурс був визнаний таким.

Єдиним учасників торгів, які виявили бажання впроваджувати MNP Україні, згідно з даними ProZorro, став консорціум "Український центр підтримки номерів і адрес". При очікуваній ціні закупівлі в 40 млн гривень запропонував більш ніж в 2,5 рази менше - 15,25 млн гривень.

Відзначається, що, за чутками, цей учасник є компанією, афілійованою з екс-керівництвом НКРЗІ з часів Януковича.

Як повідомлялося, 18 березня 2016 АМКУ визнав результати тендеру по впровадженню послуги MNP недійсними і зобов'язав державне підприємство "Український державний центр радіочастот" скасувати всі рішення, які були прийняті після розкриття пропозицій компаній-учасників.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua