Toyota стала інвестором конкурента Uber

Середа, 30 серпня 2017, 10:00

Toyota Motor Corp. повідомила, що планує щільніше зайнятися бізнесом приватних таксі і буде співпрацювати з сінгапурським стартапом Grab Inc.

Про це повідомляє ПРАЙМ з посиланням на Dow Jones.

Крім того, компанія Toyota Tsusho Corp., що входить до складу Toyota Group, повідомила, що стане інвестором Grab в рамках оголошеного в липні раунду залучення капіталу на 2,5 млрд доларів. Сума, яку вкладе Toyota Tsusho, не називається.

Toyota встановить на 100 автомобілях Grab датчики, щоб збирати дані про поведінку водіїв. Це допоможе їй в розробці автомобільних сервісів, включаючи страхування, засноване на характері експлуатації автомобіля, і програми фінансування.

Японські автовиробники виявляють обережний інтерес до сервісів таксі і каршерінга. Так, в грудні неназвану суму в Grab вклала Honda Motor Co., яка вивчала перспективи таксі-мотоциклів.

Угода з Grab стало для Toyota другою спробою виходу на конкурентний ринок приватних таксі. У минулому році Toyota заявила, що буде співпрацювати з Uber Technologies Inc., надаючи водіям Uber автомобілі на умовах лізингу.

У жовтні Toyota повідомила, що проводить в США пілотну програму за участю каршерінгового стартапу Getaround. У проекті використовувалася технологія Toyota, що дозволяє заводити автомобіль за допомогою смартфона.

Toyota планує в майбутньому створити власну платформу для надання автотранспортних послуг.

Нагадаємо, Uber знайшов собі нового CEO.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!