У МАУ стверджують, що Ryanair "визнав" факт завдання шкоди компанії

Вівторок, 22 серпня 2017, 16:10

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" запевняє, що Ryanair майже визнав факт завдання шкоди компанії.

Про повідомив прес-центр українського авіаперевізника, передає "Інтерфакс-Україна".

"Заява Ryanair, в якому ірландський авіаперевізник назвав позови до нього і Мінінфраструктури необгрунтованими, а заяву про фінансові втрати - сміховинним, по суті, є явкою з повинною і визнанням факту завдання шкоди авіакомпанії МАУ" , - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі дії зачіпають інтереси авіакомпанії МАУ, і вона нагадує, що відповідні позови на захист своїх прав та інтересів компанія подала до українських судів ще у липні 2017 року.

"Досягнення взаємовигідних комерційних домовленостей між авіакомпаніями та аеропортами підміняються в цьому випадку меморандумом між іноземним авіаперевізником і міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, який, на думку авіакомпанії МАУ, серйозно порушує українське законодавство", - повідомляє прес-центр МАУ.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що авіакомпанія МАУ подала до суду на Міністерство, авіакомпанію Ryanair і аеропорт "Львів".

Як йдеться з документів, оприлюднених міністром, МАУ вважає, що Ryanair отримав протиправні пільги в Україні і привілейоване положення, через що МАУ "була змушена знизити вартість авіаперевезень", що призвело до збитків.

Водночас у Антимонопольному комітеті повідомили, що компанія МАУ не зверталася до нього зі скаргами щодо порушення економічної конкуренції Міністерством інфраструктури, "Міжнародним аеропортом "Бориспіль", "Міжнародним аеропортом "Львів" чи авіакомпанією "Ryanair".

"Також в Комітеті відсутня достовірна інформація щодо надання/не надання "МА "Бориспіль" чи "МА "Львів" "ексклюзивних умов" авіакомпанії Ryanair та заяви/скарги інших авіаперевізників", - додали у АМКУ.

Нещодавно компанія Ryanair заявила про свою відмову від виходу на український авіаринок.

Ірландська компанія звинуватила керівників аеропорту "Бориспіль" у лобіюванні інтересів одного перевізника - МАУ, через якого нібито і не вдалось домовитись.

Міністр інфраструктури Омелян звинуватив у зриві домовленостей директора аеропорту Павла Рябікіна.

Той у відповідь заявив про політичний тиск міністра і прем'єра, а пропозиції Ryanair назвав економічно збитковими.

Згодом "Бориспіль" заявив, що готовий відновити перемовини з Ryanair.

Авіакомпанія МАУ заявляла, що "не має й не може мати жодного відношення до переговорного процесу аеропорту "Бориспіль" та авіакомпанії Ryanair".

Як очікувалося, Ryanair мав літати з Києва у Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндговен.

А рейси зі Львова мали бути до Ейндговена, Лондона, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Кракова та Будапешта.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт Львів розкрив програму знижок, якою користується авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" при польотах на львівських маршрутах.

Читайте також: Війна за монополію: чи зможе МАУ зупинити Ryanair

powered by lun.ua