Apple запатентувала окуляри доповненої реальності

Понеділок, 31 липня 2017, 17:32

У мережі з'явилося зображення нового патенту Apple, що описує смарт-окуляри з можливістю відображення доповненої реальності.

Про це повідомляє Phonearena, передає Укрінформ.

"Патентна заявка, на яку ми посилаємося, заснована на патенті, поданому Metaio в 2013 році", - йдеться в повідомленні.

Поки про майбутній пристрій відомо лише те, що окуляри зможуть накладати віртуальні об'єкти на реальні.

Генеральний директор Apple Тім Кук неодноразово говорив, що вважає доповнену реальність однією з найбільш перспективних технологій. На конференції для розробників WWDC 2017, що пройшла в червні, більшість часу було приділено саме цьому напрямку.

Разом з iOS 11 була представлена платформа ARKit для створення додатків з використанням доповненої реальності. Багато хто вже називає ARKit новою революцією від Apple.

У мережі є багато відео з демонстрацією цієї технології.

Зазначимо, що подібну ідею ще у 2013 році компанія Google планувала реалізувати в Google Glass, але можливостей у них було значно менше. Зараз окуляри використовуються тільки на підприємствах.

Також над доповненою реальністю працює Microsoft з її HoloLens, але поки що саме Apple з ARKit ближча за всіх до масового впровадження цієї технології.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua