Світовий банк виділив 20 мільйонів українським безробітним

Понеділок, 3 липня 2017, 18:41

Світовий банк виділив 20 мільйонів гривень на реалізацію в Україні в 2017 році пілотного проекту "Рука допомоги", покликаного допомогти безробітним.

Цю цифру назвав на прес-конференції в Харкові міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає Укрінформ.

"На реалізацію в Україні ряду соціальних проектів Світовий банк виділив 300 млн доларів, в тому числі, 20 млн грн на реалізацію у 2017 році пілотного проекту "Рука допомоги". Його суть - створення механізмів повернення на ринок праці безробітних, які живуть на допомогу, задовольняючись роллю споживача", - зазначив міністр.

"З урахуванням світового досвіду, в рамках проекту всі бажаючі з числа безробітних отримають підтримку у працевлаштуванні, включаючи громадські роботи, а також, в обмін на бізнес-плани, складені за консультативної допомоги фахівців, безпроцентну фінансову допомогу в розмірі 65 тис. грн у вигляді обладнання та матеріалів для започаткування власної справи", - додав він.

За його словами, проект "Рука допомоги" розрахований на два роки.

"Проект, що стартував наприкінці 2016 року, нині реалізується в Харківській, Полтавській та Львівській областях, при цьому Харківщина демонструє кращу динаміку зниження рівня безробіття, незважаючи на кількість переселенців (200 тис. людей - ред.)", - додав міністр.

За словами заступника голови Харківської ОДА Михайла Черняка, в проекті беруть участь 285 жителів області: малозабезпечені особи і переселенці.

"На допомогу в якості бізнесменів розраховують понад півсотні людей. Розглянуто і затверджено перші п'ять бізнес-планів на загальну суму 275 тис. грн, в тому числі, у сфері виробництва харчових продуктів та торгівлі", - пояснив Черняк.

Нагадаємо, Світовий банк порадив Україні провести 4 реформи для прискорення свого економічного відновлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua