"Індустріалбанк" переміг Кабмін в "зарплатній суперечці"

Субота, 1 липня 2017, 14:33

Вищий адміністративний суд України встав на сторону банків в їх суперечці з урядом щодо критеріїв відбору банків для обслуговування бюджетних виплат.

Про це повідомив FinClub голова правління Індустріалбанку Михайло Букрєєв

"Вищий адмінсуд 15 червня задовольнив позицію Індустріалбанку в суперечці з Кабміном щодо постанови про виплату зарплати бюджетникам", - сказав Букрєєв.

Вищий адміністративний суд України відкривав касаційне провадження за скаргою Кабміну на рішення судів щодо зарплатних банків.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 11 січня 2017 року скасував норму постанови Кабміну про посилення критеріїв відбору банків для виплати зарплати бюджетникам, пенсій і соціальних виплат. Цей позов до Кабміну подавав Індустріалбанк.

Була скасована така норма: "До участі в конкурсі допускаються банки, які мають активи, частка яких становить не менше 1% активів банківської системи, або контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим і банківським установам, які мають міжнародний рейтинг інвестиційного класу від міжнародно визнаних рейтингових агентств, або в яких у держави понад 75% акцій".

Київський апеляційний адмінсуд 23 лютого залишив в силі рішення Окружного адмінсуду Києва від 11 січня про часткове визнання незаконною постанови КМУ №662 від 22 вересня 2016 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!