90% фінкомпаній автоматизують роботу з допомогою технології Blockchain

Четвер, 8 червня 2017, 12:39

Blockchain дасть можливість автоматизувати роботу фінансових компаній. Це допоможе заощадити гроші, але призведе до скорочення робочих місць.

Про це пише Business Insider.

Як повідомляється, на Уолл-стріт переконані, що Blockchain може радикально змінити фінансовий світ. Однак, поки невідомо, коли саме це станеться.

Американська консалтингова фірма Cognizant провела опитування серед понад 1500 керівників з більш ніж 570 фінансових компаній. Виявилося, що респонденти твердо впевнені в двох речах: що Blockchain має потенціал для економії грошей, і що його впровадження призведе до скорочення робочих місць.

90% респондентів помітили, що в їхніх компаніях вже готуються до автоматизації деяких процесів. 3/4 опитаних вважають, що Blockchain дозволить автоматизувати не менше 2,5% робочої сили.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підписав меморандум з блокчейн-компанією Bitfury.

Блокчейн збираються впровадити в банківській сфері.

Блокчейн - це розподілене зберігання баз даних, в яких відсутній єдиний головний сервер. Фактично це архітектурний підхід до зберігання, обробки і синхронізації даних. Інформація захищається за допомогою цифрових підписів і зберігається нерозривно з усією історією змін.

Вперше термін з'явився як назва розподіленої бази даних, реалізованої в криптовалюті "біткойн".

Читайте також: "Приватизація на базі "блокчейн". Як знищити державну монополію за декілька кліків"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!