USAID допомогла сотням українців започаткувати свій бізнес

Субота, 24 червня 2017, 14:00

Американська програма USAID вже допомогла сотням українців заcнувати свій бізнес.

Про це сказала посол США в Україні Марі Йованович під час відкриття форуму малих підприємств на Софійській площі в Києві в суботу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Спільний проект USAID та МОМ допоміг знайти притулок і соціальну підтримку, а також навички, необхідні для того, щоб почати роботу і почати власний бізнес", - заявила посол, маючи на увазі підтримку ВПО.

"Програма USAID забезпечила комплексну підтримку в реінтеграції для більш ніж 1300 осіб. Ми також допомогли сотням почати свій власний бізнес. Ми дуже серйозно ставимося до обов'язку підтримувати український народ, який працює над розвитком власного демократичного і процвітаючого суспільства", - додала вона.

Так, згідно з даними глави представництва Міжнародної організації міграції (МОМ) в Україні Манфреда Профазі, за 10 років програмою по зміцненню економічного потенціалу мігрантів і людей, які потребують підтримки, скористалися 5,5 тис осіб.

"За 10 років понад 5500 осіб, включаючи внутрішньо переміщених осіб, скористалися програмою МОМ, заснувавши мікропідприємства або ставши самозайнятими в сфері сільського господарства, виробництва, будівництва, послуг", - розповів він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!