Україно-Арабський Бізнес Форум в Кувейті

Понеділок, 22 травня 2017, 13:53

Україно-Арабський Бізнес Форум підтвердив високу зацікавленість арабських інвесторів до України.

25-26 квітня 2017 року юридична компанія DLF attorneys-at-law разом із Ukrainian Middle East Concord організували Україно-Арабський Бізнес Форум у Кувейті. Форум пройшов під патронатом Міністерства Економіки Держави Кувейт і за підтримки Посольства України в Державі Кувейт із метою налагодження співпраці між представниками бізнесу України та країн Перської затоки, залучення інвесторів зі Середнього Сходу в економіку України, розширення ринків збуту української продукції.

Україно-Арабський Бізнес Форум став фактично першою подією такого характеру для співпраці України та Середнього Сходу. Форум зібрав близько 200 представників бізнесу з Саудівської Аравії, ОАЕ, Кувейту, Катару, Бахрейну й Оману, тим самим підтвердивши високу зацікавленість до України в регіоні.

 

Досить очікувано інвестори з країн Перської затоки виявили бажання налагоджувати співпрацю насамперед у галузі агропромисловості, інформаційних технологій, будівництва й торгівлі.  До найактуальніших питань належать також придбання нерухомості, ведення бізнесу в Україні, реалізація інфраструктурних проектів у Кувейті та інших країнах регіону. Серед інших галузей з високим інвестиційним потенціалом можна зазначити туризм, медицину й освіту тощо.

Окремо варто виділити інтерес до продуктів харчування, зокрема мова йде про експорт курятини, телятини, молочних продуктів, фруктів та ягод, меду, горіхів тощо. Неабиякий попит на продукцію української харчової промисловості став підставою для проведення окремого форуму-виставки для представників цього сектору, який заплановано на жовтень 2017 року.

Серед доповідачів форуму, зокрема: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт Володимир Толкач, Представник Міністерства торгівлі та промисловості Держави Кувейт і Олександр Данилейко, Начальник Управління економічного співробітництва МЗС України, Заступник Голови Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України.

Про найперспективніші галузі економіки України з точки зору іноземних інвестицій, а також про важливі аспекти виходу на український ринок і ведення бізнесу розповіли представники юридичної компанії DLF attorneys-at-law. Також у рамках Україно-Арабського Бізнес Форуму юристи DLF attorneys-at-law разом із арабськими партнерами підготували арабсько-англійське видання довідника для іноземних інвесторів "Ukraine: Investment Guide".

Учасники форуму мали можливість провести В2В зустрічі, презентувати свою продукцію чи послуги та налагодити прямі бізнес-зв’язки з потенційними партнерами.

Як зазначив Олександр Данилейко: "Зі сторони уряду, в цілях поліпшення інвестиційного та ділового клімату в Україні проводиться комплексна робота: поліпшено інвестиційний клімат, скасовано цілу низку  регуляторних актів, що ускладнювали роботу іноземних інвесторів і стримували надходження  інвестицій, впроваджено дорожні бізнес-карти та багато інших, що дозволило Україні суттєво піднятися в рейтинг "Doing Business". Якщо ви плануєте вести бізнес в Україні, нещодавно створений офіс з просування інвестицій завжди готовий вам допомогти і надати всю необхідну інформацію. З боку української економіки ми зараз можемо побачити багато позитивних знаків, і саме сьогодні – дуже вдалий час для того, щоб розглянути нові можливості для інвестування і нові проекти для впровадження в Україні".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!